УКРENG
Открытие бизнес-кампуса B12 в UNIT.City

24.01.2019

Открытие бизнес-кампуса B12 в UNIT.City


Вчора в UNIT.City відкрили новий 6-поверховий бізнес-кампус B12. Це вже третя за рахунком будівля в інноваційному парку, де будуть працювати резиденти - стартапи і великі компанії. Проект був повністю реалізований за 1 рік. На нього витратили 365 млн гривень. Співінвесторами будівництва виступили девелоперські компанії UDP і KAN Development. Загальна площа кампусу 16 900 кв м, з них 12 000 кв м становить орендна площа для резидентів кампуса. У підземному паркінгу на території кампуса - 60 паркувальних місць. З урахуванням B12 кількість орендованих площ в інноваційній парку подвоїться.Відвідуваність парку сягне 200 тисяч людей на рік.

Новими резидентами UNIT.City стали підрозділ з цифрової трансформації компанії Метінвест Digital та Академія ДТЕК. На першому поверсі обладнали новий мультифункціональний зал UNIT.Verse на 400 осіб для проведення великих заходів. Захід відбувся 23 січня за участі 400 гостей.

«Сьогодні UNIT.City збільшився вдвічі, підтвердивши свій статус інноваційного парку №1 в Україні. Ми вже вклали в проект понад $50 млн інвестицій, а до кінця 2019 року ця сума становитиме $100 млн. В наших планах відкрити нову чергу будівель і центральну площу. Об’єднуючи компанії, які динамічно зростають, стартапи, найкращих фахівців і талановиту молодь, UNIT.City формує новий образ України – як країни з креативної економікою високих технологій, ідей та інновацій. Наша мета – вже в 2020 році зробити UNIT.City одним із найбільших інноваційних парків у Європі»,– повідомив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

Співдевелоперами та співінвесторами нового кампусу UNIT.City стали UDP і KAN Development.

За словами Ігоря Ніконова, засновника компанії KAN Development, новий бізнес-кампус звели в рекордні терміни – всього за рік: «Будівля має яскравий архітектурний вигляд, об’єкт технологічний, ергономічний і повністю екологічний: відповідає стандарту «зеленого будівництва» американської системи LEED (Leadership in Energy and Environmental Design)». Інженерна інфраструктура нового кампусу спрямована на збереження енергії, водних ресурсів, зменшення викидів CO2 і поліпшення якості повітря всередині.

«UNIT.City – це територія майбутнього для наших дітей і онуків, і команда KAN Development рада бути частиною найбільш амбітного і технологічного проекту в країні», – підкреслив Ігор Ніконов.

Також на прес-брифінгу розповіли про найближчі плани UNIT.City на 2019 рік і презентували проект майбутньої центральної площі міста. Вже цього літа з її появою інноваційний парк відкриють для всіх жителів Києва і гостей столиці. Event Plaza займе 5000 м² і слугуватиме новим географічним і подієвим центром інноваційного парку. Об’єднавши його житлову і ділову частини, вона стане місцем проведення найбільш значущих заходів UNIT.City і буде готова до прийому сценічного обладнання.

«У 2018 році ми відкрили другий кампус з коворкінгом, розширилися з 35 до 90 компаній-резидентів, серед яких, зокрема, глобальні лідери індустрії, такі як Snapchat і Syngenta. Ми втілили 20 великих проектів та провели понад 420 заходів. Нас відвідало більше 35 тисяч гостей. Кількість студентів UNIT Factory зросла з 500 до 900. Всі ці цифри, а також кількість заявок на резидентство, підтверджують, що наша початкова стратегія була слушною. У 2019 зі введенням в експлуатацію третього кампусу для нас починається новий етап – масштабування»,– заявив Макс Яковер, CEO UNIT.City.

«До відкриття кампусу ми приймали переважно невеликі компанії до 20 осіб. Тепер до нас заїжджають великі гравці – такі, як Академія ДТЕК і цифрова лабораторія компанії Метінвест, – зауважив Максим Бахматов, керуючий партнер UNIT.City. – Корпорації починають діджиталізовуватися. Це світовий тренд. І UNIT.City – саме те місце, яке потрібно для таких компаній. Наші нові резиденти отримають доступ до талантів, технологій і можливість творити в інноваційному та креативному середовищі».

ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД
ДРУГИЕ НОВОСТИ