УКР
UDP и KAN открыли новый бизнес-кампус в UNIT.City

23.01.2019

UDP и KAN открыли новый бизнес-кампус в UNIT.City


UNIT.CITY ПОДВОЇВСЯ В МАСШТАБАХ: В ІННОВАЦІЙНОМУ ПАРКУ ВІДКРИЛИ НАЙБІЛЬШИЙ БІЗНЕС-КАМПУС І ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЕКТ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ПЛОЩІ.

Відвідуваність парку сягне 200 тисяч людей на рік.

Інноваційний парк UNIT.City відкрив новий шестиповерховий кампус і розширився на 16 900 м²

У новій будівлі зможуть розміститися 1000 працівників і 10 тисяч відвідувачів щомісяця

Резидентами UNIT.City стали, зокрема, Академія ДТЕК, підрозділ з цифрової трансформації Метінвест Digital та інші компанії

На першому поверсі з’явився майданчик для конференцій UNIT.Verse на 400 осіб

«Сьогодні UNIT.City збільшився вдвічі, підтвердивши свій статус інноваційного парку №1 в Україні. Ми вже вклали в проект понад $50 млн інвестицій, а до кінця 2019 року ця сума становитиме $100 млн. В наших планах відкрити нову чергу будівель і центральну площу. Об’єднуючи компанії, які динамічно зростають, стартапи, найкращих фахівців і талановиту молодь, UNIT.City формує новий образ України – як країни з креативної економікою високих технологій, ідей та інновацій. Наша мета – вже в 2020 році зробити UNIT.City одним із найбільших інноваційних парків у Європі»,– повідомив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

Співдевелоперами та співінвесторами нового кампусу UNIT.City стали UDP і KAN Development.

За словами Ігоря Ніконова, засновника компанії KAN Development, новий бізнес-кампус звели в рекордні терміни – всього за рік: «Будівля має яскравий архітектурний вигляд, об’єкт технологічний, ергономічний і повністю екологічний: відповідає стандарту «зеленого будівництва» американської системи LEED (Leadership in Energy and Environmental Design)». Інженерна інфраструктура нового кампусу спрямована на збереження енергії, водних ресурсів, зменшення викидів CO2 і поліпшення якості повітря всередині.

«UNIT.City – це територія майбутнього для наших дітей і онуків, і команда KAN Development рада бути частиною найбільш амбітного і технологічного проекту в країні», – підкреслив Ігор Ніконов.

Також на прес-брифінгу розповіли про найближчі плани UNIT.City на 2019 рік і презентували проект майбутньої центральної площі міста. Вже цього літа з її появою інноваційний парк відкриють для всіх жителів Києва і гостей столиці. Event Plaza займе 5000 м² і слугуватиме новим географічним і подієвим центром інноваційного парку. Об’єднавши його житлову і ділову частини, вона стане місцем проведення найбільш значущих заходів UNIT.City і буде готова до прийому сценічного обладнання.


ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД
ДРУГИЕ НОВОСТИ