УКР
ГІМНАЗІЯ А+. Від А до Я

08.08.2018

ГІМНАЗІЯ А+. Від А до Я


Колись тій Країні, Що Вже Давно Не Існує, були потрібні інженери. Дуже багато інженерів задля безперервної індустріалізації. Це якщо офіційно. Якщо точніше, Тій Державі були потрібні гвинтики у системі. А найточніше проспівали Pink Floyd. Пам’ятаєте? Чергова цеглина у Стіні – таке визначення музиканти дали учню минулого. У цій схемі освіти не було місця Особистості. "Я" – остання буква алфавіту" - доводилось вам таке чути? Тож вашим дітям вже не доведеться. Часи і потреби часу змінились. Система, розроблена психологами та педагогами Гімназії А+, спрямована на те, щоб йти "від А до Я", де – "А" спеціалісти гімназії, а "Я" – кожна окрема Особистість, кожен з учнів гімназії.

Минуле з усіма його простроченими принципами освіти має залишитись на сторінках підручника з історії. А щодо Гімназії А+, її спеціалісти спрямовані рівно у протилежний від минулого бік, і їх головна мета – допомогти Людині Майбутнього знайти себе самого та свій особистий життєвий шлях. Основний принцип і гасло нової навчальної системи від Гімназії А+ звучать так: "Learn, Сreate, Сollaborate" (Вчися, Створюй, Співпрацюй).

Людина Майбутнього, що зараз тільки-но вдягає свій перший шкільний рюкзак, не повинна сприймати усе на віру і заучувати сухі факти. Вона має мислити критично і досліджувати світ в усіх його проявах. Тож освітній процес у Гімназії А+ побудований за проектно-дослідницької технології. Кожен урок – це дослідження певної теми або робота над певним проектом. Не виходячи за межі класної кімнати або лабораторії, діти навчатимуться жити у реальному світі - ставити мету, долати труднощі, брати відповідальність, налагоджувати соціальні контакти та працювати в команді. Вони доводитимуть вчителю вірність своєї думки та цінність своєї ідеї для того, щоб потім вміти спілкуватись з потенційними роботодавцями та інвесторами.

Людина Майбутнього – єдиний власник свого часу. Вона володіє прийомами таймменеджменту, і робота не суперечить її дозвіллю. Тож уроки в гімназії викладаються парами, щоб вчитель міг максимально відпрацювати навчальний матеріал саме на заняттях. За навчальною програмою виконання домашніх завдань з усіх предметів займатиме не більше 45 хвилин на день.

Ще раз варто підкреслити, що Людина Майбутнього це, перш за все, Особистість. І саме особистісний підхід до кожного учня запроваджено у Гімназії А+. У кожному класі окрім професійних викладачів також працюють тьютори. У їхні обов’язки входить моделювання індивідуального освітнього маршруту дитини, мотивація учня, надання психологічної підтримки, організація виховних заходів і дозвілля, а також забезпечення зворотного зв'язку між вчителями та батьками. Тьютор присутній на всіх уроках класу. Він спостерігає за розвитком учнів, за їх взаємодію з вчителями, і що дуже важливо – з іншими дітьми. Жахливому явищу булінга немає жодного місця у стінах гімназії. Кожного дня залишаючи свою дитину викладачам батьки можуть бути певні – дитина отримуватиме від навчання та спілкування тільки радість і користь.

Будівництво Гімназії А+ здіснює провідний забудовник – компанія KAN Development, яка вже відома в місті своїми інноваційними спорудами.

Людина Майбутнього усебічно розвинена. Тож Гімназія А+ надає своїм учням можливість проводити своє дозвілля з користю. Окрім академічних знань у гімназії існує безліч можливостей для гармонійного розвитку: зайняття спортом, заняття з творчості (вокал, живопис, танці, гра на музичних інструментах), додаткові заняття з іноземних мов, участь у різноманітних соціальних проектах.

Кращі друзі Людини Майбутнього – високі технології. Усі знання, що надаються у гімназії виключно актуальні. Актуальність, як ніде, важлива саме в галузі передових технологій – на те вони й передові, чи не так? Гімназія А+ має три кабінети інформатики, що укомплектовані за останнім словом сучасних технологій. Один з них обладнаний технікою компанії Apple на базі MacOS. У другому учні працюватимуть з програмним забезпеченням корпорації Microsoft. А третій, кабінет інновацій, пов'язаний безпосередньою з робототехнікою та має власний 3D принтер.

Людина Майбутнього живе не тільки у гармонії з собою та суспільством, а ще й в гармонії з довкіллям. Приміщення гімназії збудовано з урахуванням принципів енергозбереження , що за своєю концепцією є ноу-хау на освітньому ринку столиці. Гімназія повністю автономна від міської системи теплопостачання. Взимку приміщення зігріватиме геотермальне опалення - це новітня технологія, що акумулює невичерпне тепло землі. Фасадні стіни утеплені на 50% більше, ніж того вимагають норми держбудівництва. Тому будівля утримує більше тепла взимку і зберігає більше прохолоди влітку. Окрім автономного опалювання, Гімназія А+ застосовує технологію автономного водопостачання з трирівневою системою очищення. Вода, що тече просто з кранів, повністю придатна для пиття і не втрачає корисні мінеральні солі та мікроелементи. Повітря в аудиторіях Гімназії А+ завжди буде свіжим. Це стало можливим завдяки спеціальному вентиляційного механізму. Ідеальний клімат-контроль та достатня кількість чистого кисню у повітрі дозволить учням завжди бути бадьорими та енергійними.

З першого вересня 2018-го року Гімназія А+ прийме на навчання декілька сотень учнів. І кожен з шестиста учнів отримає ставлення, гідне Особистості. А Особистість - це в жодному разі не "гвинтик системи" і не "цеглина у стіні". Справжня Особистість є унікальною дорогоцінністю суспільства. Гімназію А+ було створено для того, щоб визначити, зберігати і підкреслити унікальність кожного її учня. Щоб максимально розвинути саме ті індивідуальні і неповторні здібності, що природа надала кожній людині.


Джерело: https://focus.ua/country/403483/

ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД
ДРУГИЕ НОВОСТИ