Ігор Ніконов розповів про хід будівництва ЖК Respublika

29.01.2018

Ігор Ніконов розповів про хід будівництва ЖК Respublika


Житловий комплекс Respublika буде побудований протягом 5 років. Про це розповів почесний президент компанії KAN Development Ігор Ніконов. 
"Ми вже почали новий масштабний проект ЖК "Республіка". Цей проект ми раніше реалізували як девелопер і генеральний підрядник. Через чотири роки після того, як фінансування проекту було зупинено, ми все-таки знайшли можливість інвестувати в земельну ділянку, на якій спочатку передбачалося будівництво житла, і відновили проект в тій же концепції. Як і було заплановано, проект включає розвинену інфраструктуру з дитячим садком, школою, медичним центром, громадськими площами, зонами барбекю, спортивними майданчиками, у тому числі й новими для України кортами для педл-тенісу. "Соціалка" будується паралельно з проектом, а не коли-небудь потім. Це буде житло комфорт-класу, концепцію якого ми зберегли, трохи осучаснивши. Площа ділянки становить 22 га, на якій буде побудовано близько 250 тис. кв. м житла. У планах - реалізувати проект за 4-5 років", - зазначив Ігор Ніконов.

В інтерв'ю він також зазначив, що потенційні покупці житлової нерухомості сьогодні мають складності з підтвердженням доходів. "Все частіше ми зустрічаємося з тим, що прості люди не можуть купити житло через жорсткі вимоги фінмоніторингу. Коли необхідно провести банківську операцію, з'являється необхідність довести, звідки гроші на покупку житла, багато людей говорять: а у нас немає такої можливості. Ми збирали все життя і раніше ніхто цього не вимагав, а тепер банк більше 150 тис. грн не пропускає. При пред'явленні цих вимог банків усі переймаються, багато хто відмовляється від покупки квартири. Купівля житла є інвестицією в економіку країни, і я вважаю, що вимога доводити походження грошей повинна бути введена поступово", - вважає Ігор Ніконов.

Джерело: https://gazeta.ua/articles/real-estate/_igor-nikonov-rozpoviv-pro-hid-budivnictva-zk-respublika/817463

ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД
ДРУГИЕ НОВОСТИ