УКР
Игорь Никонов рассказал про Smart-улицу на Нивках в рамках Kyiv Smart City Forum

01.11.2018

Игорь Никонов рассказал про Smart-улицу на Нивках в рамках Kyiv Smart City Forum


У Києві в районі метро Нивки обіцяють створити першу «розумну» вулицю, яка стане еталоном дорожньої та пішохідної інфраструктури.

Про це під час Форуму Kyiv Smart City Forum 2018 повідомив засновник компанії KAN Development, яка спеціалізується на забудові цілісних житлових кварталів, Ігор Ніконов. Про це він розповів під час роботи секції Форуму Smart City/Safe City (Розумне місто-Безпечне місто), де обговорювали результати розвитку цифрової інфраструктури Києва.

- Ми перші, розуміючи потреби людей, почали робити смарт-квартири, ми перші зробимо смарт-вулицю. Це буде частина вулиці Салютної, яка стане еталоном дорожньої інфраструктури. Ми прогнозуємо, що усі приватні забудовники, і місто Київ, будуть брати з неї приклад. І все там, починаючи від «розумного» освітлення і велосипедних доріжок до зарядних станцій для авто буде демонструвати принципи екологічності, екологічної стабільності та безпеки.

- Що означає поняття «смарт»? Це перш за все зручність, зручність та безпека. Тобто саме з урахуванням цих критеріїв потрібно проектувати місця для проживання.

На думку Ігоря Ніконова, комфортним середовищем є таке, в якому мешканці мінімально використовують автомобілі. Людина має використовувати автомобіль лише у робочі дні, та й то у якості виключення. Увесь інший час вона повинна мати можливість отримати всі необхідні для життя сервіси не відходячи далеко від свого дому.

-Необхідно змінювати ставлення людей до свого середовища. Транспортом майбутнього має стати велосипед. Мешканців треба навчати як правильно поводитися зі сміттям, як впроваджувати енергозбереження. Адже саме рахунок енергозбереження можна у кілька разів скоротити вартість рахунків за опалення.

При проектуванні районів усі соціальні, необхідні для життя об’єкти, мають знаходитися у межах пішої доступності від житла – школи, садки, секції. А міській владі необхідно розуміти, що центри використання робочої сили не треба виносити далеко за місто. Робочі місця - технологічні та екологічні - потрібно створювати поблизу.

Джерело: https://vechirniykiev.com.ua/news/zrazok-dlya-vsikh-rozumnu-vulytsyu-stvoryat-na-nyvkakh

ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД
ДРУГИЕ НОВОСТИ