УКР
KAN співорганізовує фестиваль вина та їжі KYIV WINE

25.05.2018

KAN співорганізовує фестиваль вина та їжі KYIV WINE


Компанія KAN Development стала офіційним партнером Good Wine в організації наймасштабнішого в Україні фестивалю вина та здорової їжі Kyiv Wine 2018, який відбудеться 2 і 3 червня.
Цього року  фестиваль набуває ще більшого масштабу, адже вперше до України особисто приїде 77 виноробів і вперше на фестивалі працює формат безлімітної дегустації вин, яких буде більше 500 позицій. Крім дегустацій  на гостей чекає абсолютно новий формат Food Market зі спеціально розробленим монопродуктовим меню від найкращих локальних ресторанів та запрошених з Європи шефів.
Місцем проведення фестивалю стане абсолютно нова локація - велика промислова територію колишнього заводу «Тетра-Пак», який розташований в центральній частині міста, на вулиці Межигірській, 82. В майбутньому тут планується новий об’єкт місцевого масштабу від власників Good Wine. А поки що, на 2 га розміститься найбільший винний фестиваль України.

На фестивалі Вас очікують:

  • 77 виноробів з Італії, Франції, Німеччини, Іспанії, Австрії, Австралії, Нової Зеландії і навіть Уругваю.
  • 157 брендів з 16 країн світу та понад 500 позицій білого, червоного, розе, тихих та ігристих вин.
  • Безлімітна дегустація вина у основному залі 2 червня.
  • Новий формат Food Market: 25 найкращих ресторанами Києва з особливим фестивальним меню, яке можна спробувати лише на Kyiv Wine.
  • Шефи з Європи, які відкриють унікальні pop-up ресторани на Food Market та майстер-класи з грилю з відомими шеф-кухарями.
  • Музика, вечірки, надзвичайний енограстрономічний досвід.
Фокус першого дня фестивалю – вино. І вперше ці вина можна буде куштувати необмежено.Ті, хто прийдуть 2 червня, зможуть познайомитись з 77 виноробами з усього світу, рекордним для України кількістю постачальників, більшість із яких вперше відвідають Україну.
Окремо, слід зазначити, що протягом усього Kyiv Wine буде діяти Food Market, Команда Kyiv Wine зібрала шефів, які зазвичай готують тільки на кухнях своїх ресторанів, але для фестивалю зроблять вийняток. Основа меню на кожній точці - 1 продукт. Шукайте тут: бургери з американської яловичиною, лосось з Аляски, хот-доги з восьминогом, лобстер-бар, голандську телятину на грилі, піти з телячим мозком/гострими креветками, хумус з потрохами, восьминога по-португальськи на грилі, стейки авторського прожарювання, солодощі паштейш і морозиво в кокосі, морозиво на основі кіноа, cold brew.
 
Ми раді бути частиною такого крутого фестивалю!
KAN – створюй з нами.
 
РОЗКЛАД ФЕСТИВАЛЮ:
2 червня, субота
12:00 - 22:00
Дегустаційний зал працює тільки 2 червня: з 12:00 до 20:00
 
3 червня, неділя
12:00 - 19:00
Працює Food Market, сцена і весь простір під відкритим небом.
АДРЕСА: вул. Межигірська, 82.
 
КВИТКИ НА ФЕСТИВАЛЬ можна придбати на касах Good Wine та на сайті concert.ua: https://concert.ua/kw
 

ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД
ДРУГИЕ НОВОСТИ