УКР
KAN создал проект по принципу «нулевого километра»

28.05.2019

KAN создал проект по принципу «нулевого километра»


25 травня, чітко за графіком, було святково відкрито Файна Таун!
KAN створив проект за принципом «нульового кілометру» — тобто живи там, де працюєш і працюй там, де живеш замість того, щоб витрачати дорогоцінні години свого життя на добирання на роботу чи на відпочинок із сім’єю у заторах столиці.
Окрім цього, KAN здав цей мега-проект у чітко заявлений строк, не змінивши ні на день дату відкриття. Адже вчасне виконання заявлених строків - це актив компанії KAN, яка протягом 18 років жодного разу не підвела довіру своїх клієнтів. 
Дякуємо усім журналістам, що завітали на святкове відкриття Файна Таун та детально розповіли про позитивні відмінності кварталу від інших київських новобудов.
Мабуть найбільшою перевагою файних мешканців комплексу буде можливість залишатися вдома і не їхати в іншу частину міста, щоб пройтися по магазинах, відвідати лікаря чи покуштувати морозиво у затишному кафе. Тепер це все можна втілити прямо у себе на кварталі, адже Файна Таун включає в себе безліч файних кав’ярень, крамничок і ресторанів, що затишно розмістилися на перших поверхах будинків. 
Окрім цього, мешканці «Файна Таун» зможуть працювати в коворкінгах, відпочивати у гамаках у зелених дворах чи милуватися фонтаном, - тобто у кварталі є все необхідне для комфортного та насиченого життя у Києві вашої мрії.

ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД
ДРУГИЕ НОВОСТИ