УКР
KAN стал партнером Летней Школы Урбанистики в КНУСА

01.07.2019

KAN стал партнером Летней Школы Урбанистики в КНУСА


KAN Development в рамках Академії KAN приєднався до Літньої Школи Урбаністики КНУБА, що проходить за підтримки німецького фонду: Stiffing zur Foerderung des Bauwesens, Kyjiw. Літня Школа Урбаністики об`єднує студентів-урбаністів та викладачів з усієї України, провідних вітчизняних та німецьких експертів в галузі містобудування, а також фахівців компанії KAN. 
Тема цьогорічної школи, що триватиме з 1 до 6 липня: «Формування сучасного житлового середовища».
З нагоди відкриття Школи та з метою надання студентам технічного завдання на проектування виступив заступник генерально директора KAN Володимир Кочума. Доповідач розповів про цінності компанії, розкрив секрет успіху наших проектів та презентував територію ділянки для проектування, яку KAN дає студентам Школи для опрацювання. Цього разу ділянкою для розробки слугує частина території живого кварталу Республіка - Respublika, де ідеї командної роботи Школи будуть використанні в створенні наступних черг проекту. 
Також, упродовж подальших днів студенти матимуть можливість прослухати лекції від провідних архітекторів та містобудівників України, поближче познайомитися з столицею та вивчити досвід реалізованих архітектурних символів Києва від KAN. 
Результатом роботи Школи стане створення учасниками проектів декількох варіативних сценаріїв, які пройдуть через призму досвіду світових та українських експертів, та будуть використані нашими фахівцями при створенні наступних етапів Respublika.

ВЕРНУТЬСЯ НАЗАД
ДРУГИЕ НОВОСТИ